zakupy przez internet
Co zabrać pod namiot?

Podpowiadamy co zabrać ze sobą na wyjazd pod namiot.

Odpoczynek na świeżym powietrzu też da się lubić. Biwakowanie pod namiotem, czyli coś co niektórzy chcieli robić za dzieciaka, ale rodzice bali się was puścić. Teraz jako dorośli ludzie musicie wiedzieć co zabrać na poważny, prawdziwy biwak pod namiotem.

Pierwsza najważniejsza rzecz to namiot, pod którym będziecie spać, a do tego śpiwór, poduszka, koc i jeśli jedziecie samochodem warto wziąć materac.

Następnie ognisko i kiełbaski to podstawa na biwaku, ale po kilku dniach będziecie chcieli zjeść coś innego, dlatego pamiętajcie o kuchence turystycznej i jedzeniu. Natomiast do ogniska przyda się krzesiwo, zapalniczka i scyzoryk.

W razie potrzeby pomocy przyda Ci się apteczka a w niej najważniejsze rzeczy tj: bandaże, opatrunki, nożyczki, folia, coś do dezynfekcji. Oczywiście powerbank abyście mogli mieć kontakt z bliskimi.

Przydadzą się również tak zwane umilacze czasu: karty, gry planszowe. W nocy potrzebna będzie latarka, może być w telefonie, ale po co marnować baterię. I najważniejsze w lesie jest mnóstwo komarów, dlatego pamiętaj o sprejach na komary.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne artykuły:

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Do góry