Cart
Custom content

This is custom content

20240524 - Thevo Flex

Zmniejsza skutki paraliżu

ThevoFlex - jest to materac medyczny posiadające testy kliniczne światowych instytucji medycznych. Jest stosowany w trudnych przypadkach zdrowotnych, takich jak paraliż. Materac jest zbudowany z wysokoelastycznej pianki profilowanej. wkład piankowy jest umieszczony na specjanych polipropylenowych stelażach. Na wkład jest założony pokrowiec. Mamy dwa warianty pokrowca. Pierwszy- dzianina medyczna - przyjemna i miękka w dotyku, dająca idealny komfort podczas spania chorego. drugi - medyczna tkanina nieprzemakalna. Spód pokrowca jest wykonana z wytrzymałej tkaniny, która jest odporna na wszelkie przetaracia.

Zdjęcia materaca poglądowe, kolory mogą się różnić. Kolor pianki nie wpływa na komfort i właściwości.

Wymiar i cena
Cena zawiera podatek VAT 8%
216,00 zł
Brutto
Rozmiar materacy : 80x200
Ilość

Porażenie

Słowo „porażenie” oznacza całkowity bezruch mięśni szkieletowych. Często jest używane jako synonim słowa „paraliż”. Sformułowanie to jednak jest szersze i obejmuje mięśnie i grupy nerwów. Po słowie „porażenie” zwykle następuje kolejne słowo, wskazujące na dotkniętą paraliżem część ciała, narząd albo układ.

Ogólny opis objawów:

 • Monoplegia: Całkowity paraliż kończyny lub jej części
 • Paraplegia: Całkowity paraliż obu nóg lub obu rąk
 • Hemiplegia: Całkowity paraliż jednej strony ciała
 • Quadriplegia: Całkowity paraliż wszystkich czterech kończyn, często spowodowany uszkodzeniem rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym.

Skutki dla snu:

 • Problemy z zasypianiem i przesypianiem nocy z powodu braku odczuwania w sparaliżowanej części ciała.
 • Niemożność zmiany pozycji
 • Kurcze mięśni i ból w niedotkniętych paraliżem częściach ciała

Odpowiedni model łóżka rehabilitacyjnego: ThevoFlex

Efekty stosowania ThevoFlex:

 • Zintegrowany system MiS Micro-Stimulation®
 • Optymalne złagodzenie nacisku dzięki niejednorodnej twardości systemu (część na nogi jest bardziej miękka, część na tułów i głowę jest twardsza)
 • Złagodzenie bólu
 • Lepsza jakość snu

Wzmocniona krawędź

 • Ułatwia przenoszenie pacjenta (nawet bez sprzętu pomocniczego)
 • Opieka nad pacjenta wymaga mniejszego nakładu sił
 • Ułatwia aktywnym użytkownikom wózków inwalidzkich uzyskanie samodzielności
 • Lepsza jakość życia

Niejednorodny poziom twardości systemu

 • Miękka część na nogi
 • Twardsza część na głowę i tułów w celu odciążenia pleców
 • Zmniejsza ryzyko powstania odleżyn i pomaga im zapobiegać

Oszczędna konstrukcja ogólna

 • Dostosowane do szczególnych potrzeb użytkowników wózków inwalidzkich
 • Wykonane z najnowocześniejszego materiału zapewniającego najwyższą jakość i trwałość
 • Prosta konserwacja w warunkach domowych: szybkie czyszczenie, niskie zapotrzebowanie na konserwacje i naprawy
 • Dobry stosunek ceny do jakości

Higieniczna budowa umożliwia łatwą i oszczędną obsługę

 • Możliwość zdjęcia i wyprania poszewek materaca

6 innych produktów w tej samej kategorii:

20240524 - Thevo Sleeping Star

216,00 zł

ThevosleepingStar - jest to materac medyczny posiadające testy kliniczne światowych instytucji medycznych. Jest stosowany w dziećecych przypadkach zdrowotnych, takich jak autyzm i ADHD. Materac jest zbudowany z wysokoelastycznej pianki profilowanej. wkład piankowy jest umieszczony na specjanych polipropylenowych stelażach. Na wkład jest założony pokrowiec. Mamy dwa warianty pokrowca. Pierwszy- dzianina medyczna - przyjemna i miękka w dotyku, dająca idealny komfort podczas spania chorego. drugi - medyczna tkanina nieprzemakalna. Spód pokrowca jest wykonana z wytrzymałej tkaniny, która jest odporna na wszelkie przetaracia.

20240524 - Thevo Vital

216,00 zł

ThevoVital - jest to materac medyczny posiadające testy kliniczne światowych instytucji medycznych. Jest stosowany w trudnych przypadkach zdrowotnych, takich jak demencja. Materac jest zbudowany z wysokoelastycznej pianki profilowanej. wkład piankowy jest umieszczony na specjanych polipropylenowych stelażach. Na wkład jest założony pokrowiec. Mamy dwa warianty pokrowca. Pierwszy- dzianina medyczna - przyjemna i miękka w dotyku, dająca idealny komfort podczas spania chorego. drugi - medyczna tkanina nieprzemakalna. Spód pokrowca jest wykonana z wytrzymałej tkaniny, która jest odporna na wszelkie przetaracia.

20240524 - Thevo Relief

216,00 zł

Thevo Relief- jest to materac medyczny posiadające testy kliniczne światowych instytucji medycznych. Jest stosowany w trudnych przypadkach zdrowotnych, takich jak nowotwór, osteoartoza oraz osteoporoza. Materac jest zbudowany z wysokoelastycznej pianki profilowanej. wkład piankowy jest umieszczony na specjanych polipropylenowych stelażach. Na wkład jest założony pokrowiec. Mamy dwa warianty pokrowca. Pierwszy- dzianina medyczna - przyjemna i miękka w dotyku, dająca idealny komfort podczas spania chorego. drugi - medyczna tkanina nieprzemakalna. Spód pokrowca jest wykonana z wytrzymałej tkaniny, która jest odporna na wszelkie przetaracia.

Thevo Sleeping Star A

216,00 zł

ThevosleepingStar A - jest to materac medyczny posiadające testy kliniczne światowych instytucji medycznych. Jest stosowany w dziećecych przypadkach zdrowotnych, takich jak porażenie. Materac jest zbudowany z wysokoelastycznej pianki profilowanej. wkład piankowy jest umieszczony na specjanych polipropylenowych stelażach. Na wkład jest założony pokrowiec. Mamy dwa warianty pokrowca. Pierwszy- dzianina medyczna - przyjemna i miękka w dotyku, dająca idealny komfort podczas spania chorego. drugi - medyczna tkanina nieprzemakalna. Spód pokrowca jest wykonana z wytrzymałej tkaniny, która jest odporna na wszelkie przetaracia.

20240524 - Thevo Calm

216,00 zł

ThevoCalm - jest to materac medyczny posiadające testy kliniczne światowych instytucji medycznych. Jest stosowany w trudnych przypadkach zdrowotnych, takich jak choroba Parkinsona. Materac jest zbudowany z wysokoelastycznej pianki profilowanej. wkład piankowy jest umieszczony na specjanych polipropylenowych stelażach. Na wkład jest założony pokrowiec. Mamy dwa warianty pokrowca. Pierwszy- dzianina medyczna - przyjemna i miękka w dotyku, dająca idealny komfort podczas spania chorego. drugi - medyczna tkanina nieprzemakalna. Spód pokrowca jest wykonana z wytrzymałej tkaniny, która jest odporna na wszelkie przetaracia.

20240524 - Thevo Active

216,00 zł

Thevoactiv i thevoautoActiv - jest to materac medyczny posiadające testy kliniczne światowych instytucji medycznych. Jest stosowany w trudnych przypadkach zdrowotnych, stosowany przeciw odleżynom w przypadkach, kiedy pacjent jest unieruchomiony. Materac jest zbudowany z wysokoelastycznej pianki profilowanej. wkład piankowy jest umieszczony na specjanych polipropylenowych stelażach. Na wkład jest założony pokrowiec. Mamy dwa warianty pokrowca. Pierwszy- dzianina medyczna - przyjemna i miękka w dotyku, dająca idealny komfort podczas spania chorego. drugi - medyczna tkanina nieprzemakalna. Spód pokrowca jest wykonana z wytrzymałej tkaniny, która jest odporna na wszelkie przetaracia.

Strona używa cookie aby zapewnić swoją funkcjonalność i wygodę obsługi sklepu internetowego oraz bloga.