Cart
Custom content

This is custom content

20240524 - Thevo Active

Wspomaga leczenie odleżyn

Thevoactiv i thevoautoActiv - jest to materac medyczny posiadające testy kliniczne światowych instytucji medycznych. Jest stosowany w trudnych przypadkach zdrowotnych, stosowany przeciw odleżynom w przypadkach, kiedy pacjent jest unieruchomiony. Materac jest zbudowany z wysokoelastycznej pianki profilowanej. wkład piankowy jest umieszczony na specjanych polipropylenowych stelażach. Na wkład jest założony pokrowiec. Mamy dwa warianty pokrowca. Pierwszy- dzianina medyczna - przyjemna i miękka w dotyku, dająca idealny komfort podczas spania chorego. drugi - medyczna tkanina nieprzemakalna. Spód pokrowca jest wykonana z wytrzymałej tkaniny, która jest odporna na wszelkie przetaracia.

Zdjęcia materaca poglądowe, kolory mogą się różnić. Kolor pianki nie wpływa na komfort i właściwości.

Wymiar i cena
Cena zawiera podatek VAT 8%
216,00 zł
Brutto
Rozmiar materacy : 80x200
Ilość

Odleżyny

Odleżyny są uszkodzeniem tkanki spowodowanym silnym, długotrwałym naciskiem. Tarcie i siły ścinające mogą dodatkowo mieć negatywny wpływ na ten proces. Odleżyna jest wrzodem na skórze, który powstaje wskutek nacisku ciężaru ciała chorego na powierzchnię. Mogą one powstać również w wyniku nacisku kości na tkanki miękkie od wewnątrz. Odleżyny powstają, kiedy osoby o ograniczonej mobilności znajdują się stale w pozycji siedzącej lub leżącej. Z powodu zmian skórnych, ograniczonej mobilności i wrażliwości, osoby w podeszłym wieku są szczególnie narażone na powstawanie tych przewlekłych ran.

Ogólny opis objawów:

 • Objawy są zależne od formy i fazy schorzenia: Swędzenie i kłucie powodujące silny ból w dotkniętym obszarze
 • Nieprzyjemny zapach
 • Depresja

Skutki dla snu:

 • Problemy z zasypianiem i przesypianiem nocy z powodu silnego bólu

Odpowiedni model łóżka rehabilitacyjnego: ThevoautoActiv (do III stopnia włącznie)

Efekty stosowania ThevoautoActiv:

 • Zintegrowany system MiS Micro-Stimulation®
 • Brak przeciwwskazań do stosowania jak przy konwencjonalnych systemach
 • Miękkie, a jednocześnie dynamiczne oparcie dla pacjenta
 • Złagodzenie bólu związanego z naciskiem i problemów ze snem (problemy ze snem powodują nasilenie bólu)
 • Opieka nad pacjenta wymaga mniejszego nakładu sił
 • Zwiększona satysfakcja opiekunów, pacjentów i ich rodzin

Zapobieganie odleżynom i ich leczenie (do III stopnia włącznie)

 • Łóżko nie jest zasilane elektrycznie, dzięki czemu brak jest niebezpieczeństwa awarii systemu
 • Brak niebezpieczeństwa awarii systemu spowodowanych strzykawkami lub innymi ostrymi przedmiotami, w odróżnieniu od rozwiązań stosujących zmienne ciśnienie
 • Łatwe w naprawie i utrzymaniu

Optymalne rozwiązanie dla placówek z dużą częstotliwością występowania odleżyn

 • Oszczędne rozwiązanie dzięki możliwości wielokrotnego wykorzystania (nadaje się do czyszczenia w autoklawie)
 • Wspomaga czynności pielęgnacyjne
 • Dobry stosunek ceny do jakości

6 innych produktów w tej samej kategorii:

20240524 - Thevo Calm

216,00 zł

ThevoCalm - jest to materac medyczny posiadające testy kliniczne światowych instytucji medycznych. Jest stosowany w trudnych przypadkach zdrowotnych, takich jak choroba Parkinsona. Materac jest zbudowany z wysokoelastycznej pianki profilowanej. wkład piankowy jest umieszczony na specjanych polipropylenowych stelażach. Na wkład jest założony pokrowiec. Mamy dwa warianty pokrowca. Pierwszy- dzianina medyczna - przyjemna i miękka w dotyku, dająca idealny komfort podczas spania chorego. drugi - medyczna tkanina nieprzemakalna. Spód pokrowca jest wykonana z wytrzymałej tkaniny, która jest odporna na wszelkie przetaracia.

Thevo Sleeping Star A

216,00 zł

ThevosleepingStar A - jest to materac medyczny posiadające testy kliniczne światowych instytucji medycznych. Jest stosowany w dziećecych przypadkach zdrowotnych, takich jak porażenie. Materac jest zbudowany z wysokoelastycznej pianki profilowanej. wkład piankowy jest umieszczony na specjanych polipropylenowych stelażach. Na wkład jest założony pokrowiec. Mamy dwa warianty pokrowca. Pierwszy- dzianina medyczna - przyjemna i miękka w dotyku, dająca idealny komfort podczas spania chorego. drugi - medyczna tkanina nieprzemakalna. Spód pokrowca jest wykonana z wytrzymałej tkaniny, która jest odporna na wszelkie przetaracia.

20240524 - Thevo Relief

216,00 zł

Thevo Relief- jest to materac medyczny posiadające testy kliniczne światowych instytucji medycznych. Jest stosowany w trudnych przypadkach zdrowotnych, takich jak nowotwór, osteoartoza oraz osteoporoza. Materac jest zbudowany z wysokoelastycznej pianki profilowanej. wkład piankowy jest umieszczony na specjanych polipropylenowych stelażach. Na wkład jest założony pokrowiec. Mamy dwa warianty pokrowca. Pierwszy- dzianina medyczna - przyjemna i miękka w dotyku, dająca idealny komfort podczas spania chorego. drugi - medyczna tkanina nieprzemakalna. Spód pokrowca jest wykonana z wytrzymałej tkaniny, która jest odporna na wszelkie przetaracia.

20240524 - Thevo Sleeping Star

216,00 zł

ThevosleepingStar - jest to materac medyczny posiadające testy kliniczne światowych instytucji medycznych. Jest stosowany w dziećecych przypadkach zdrowotnych, takich jak autyzm i ADHD. Materac jest zbudowany z wysokoelastycznej pianki profilowanej. wkład piankowy jest umieszczony na specjanych polipropylenowych stelażach. Na wkład jest założony pokrowiec. Mamy dwa warianty pokrowca. Pierwszy- dzianina medyczna - przyjemna i miękka w dotyku, dająca idealny komfort podczas spania chorego. drugi - medyczna tkanina nieprzemakalna. Spód pokrowca jest wykonana z wytrzymałej tkaniny, która jest odporna na wszelkie przetaracia.

20240524 - Thevo Flex

216,00 zł

ThevoFlex - jest to materac medyczny posiadające testy kliniczne światowych instytucji medycznych. Jest stosowany w trudnych przypadkach zdrowotnych, takich jak paraliż. Materac jest zbudowany z wysokoelastycznej pianki profilowanej. wkład piankowy jest umieszczony na specjanych polipropylenowych stelażach. Na wkład jest założony pokrowiec. Mamy dwa warianty pokrowca. Pierwszy- dzianina medyczna - przyjemna i miękka w dotyku, dająca idealny komfort podczas spania chorego. drugi - medyczna tkanina nieprzemakalna. Spód pokrowca jest wykonana z wytrzymałej tkaniny, która jest odporna na wszelkie przetaracia.

20240524 - Thevo Vital

216,00 zł

ThevoVital - jest to materac medyczny posiadające testy kliniczne światowych instytucji medycznych. Jest stosowany w trudnych przypadkach zdrowotnych, takich jak demencja. Materac jest zbudowany z wysokoelastycznej pianki profilowanej. wkład piankowy jest umieszczony na specjanych polipropylenowych stelażach. Na wkład jest założony pokrowiec. Mamy dwa warianty pokrowca. Pierwszy- dzianina medyczna - przyjemna i miękka w dotyku, dająca idealny komfort podczas spania chorego. drugi - medyczna tkanina nieprzemakalna. Spód pokrowca jest wykonana z wytrzymałej tkaniny, która jest odporna na wszelkie przetaracia.

Strona używa cookie aby zapewnić swoją funkcjonalność i wygodę obsługi sklepu internetowego oraz bloga.