zakupy przez internet
Jaki podkład kupić?

Jak prawidłowo dobrać podkład do twarzy.

Dużo kobiet ma wielki problem z dobraniem podkładu. Utrudnieniem dobrania podkładu może być oświetlenie w drogerii, gdzie zazwyczaj jest chłodne. Dopiero w domu można zauważyć, że podkład jest źle dobrany.

Jak ułatwić sobie dobór podkładu?

Dobieranie podkładu najlepiej wykonać nazwy tej cerze i kości żuchwy, dlatego, że jeżeli podkład „zleje się” z odcieniem skóry szyji to znaczy, że jest dobry. Nigdy nie dobiera się podkładu w centrum twarzy, na nosie, czole, na podbródku, ponieważ centrum twarzy jest dużo ciemniejsza niż kąty twarzy, więc ten podkład będzie wydawał się nam dużo za jasny.

Jak dobrać podkład do naszego typu cery?

Do wyboru są konsystencję:
Podkład w kremie dla cery suchej lub podkład w kompakcie, który umożliwia poprawki w ciągu dnia. Jeśli Cera jest niemal idealna lepiej wybrać lekkie kremy BB albo CC. BB jest kremowy, więc nawilża. CC wyrównuje koloryt cery.

Czego potrzebuje Twoja skóra?

Jeśli jest sucha to z pewnością nawilżenia, jeśli wrażliwa to podkładu bez zapachowego. Do tych typów cery będą nadawać się podkłady w płynach albo w sztyftach. Wyzwaniem jest dobranie podkładu do cery tłustej lub mieszanej, która potrzebują nawilżenia i matowienia jednocześnie. Więc do tego typu cery będzie dobry podkład lekki w formie musu.

Popularne artykuły:

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Do góry