zakupy przez internet
Jaką sukienkę do sylwetki?

Jak dobrać sukienki do sylwetki/figury?

Figura klepsydry

Należy do najbardziej kobiecych sylwetek. Charakteryzuje się obfitym biustem, mocnym wcięciem w talii oraz szerokimi biodrami. Jest ideałem, który był lansowany np. przez Marylin Monroe. Ten typ sylwetki często krąży wokół rozmiaru 38 plus. Tak więc w związku z ofertami w najnowszych trendach, należy uważnie dobierać krój. Klepsydra lubi: Dopasowane kroje – zwłaszcza takie, które eksponują talię.

Figura gruszki

Figura ta była muzą mistrzów malarskich. Jej delikatne ramiona i szerokie biodra pobudzały zmysły. Kształt gruszki charakteryzuje się właśnie wąskimi ramionami – w przeciwieństwie do klepsydry – oraz obfitymi biodrami, które są dla niej bardzo charakterystyczne. Przykładem gruszki jest Jennifer Lopez. Gruszka lubi: Dopasowany dół, dekolty na kształt litery V oraz szerszą linię ramion.

Figura jabłka

Sylwetka ta często charakteryzuje się większą objętością klatki piersiowej, ramion i pleców w stosunku do bioder oraz nóg, które zazwyczaj są dość drobne. Kobieta o figurze jabłka nie musi mieć nadwagi, jednak górne partie ciała, które są większe od dolnych, potrafią pogłębiając złudzenie masywności. Mimo to łatwo można sobie z tym poradzić. Doskonałym przykładem jest Jennifer Hudson – amerykańska wokalistka. Jabłko lubi: Podkreślać biust oraz zgrabne nogi.

Figura tuba

Sylwetka ta charakteryzuje się wąskimi ramionami, drobnym lub niemal niewidocznym wcięciem oraz małymi pośladkami. Do znaków szczególnych należy również mała klatka piersiowa. Całość bywa nazywana chłopięcą budową ciała, jednak to właśnie na tej sylwetce bardzo duża cześć ubrań prezentuje się dobrze. Przywilejem właścicielek tych sylwetek jest wybieranie czegoś, co dobrze wygląda na wieszaku, a jak się później okazuje – i na nich samych! Doskonałym przykładem reprezentującym tę sylwetkę jest Cameron Diaz.Tuba lubi: Wszystko, co podkreśli jej zgrabne, długie nogi oraz szczupłą sylwetkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne artykuły:

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Do góry