zakupy przez internet
Jak dobrać kolor pomadki?

Jak dobrać kolor pomadki do typu urody?

Tak naprawdę możemy dobrać do siebie każdy kolor oraz możemy nosić pomadkę jaką tylko zapragniemy, ale dziś podpowiemy jak odpowiednio dobrać dany odcień do typu naszej urody.

Posiadamy różne kategorie kolorystyczne:

• nude – cieliste, zbliżone do koloru ust, neutralne,

• czerwone – subtelne, ponadczasowe, klasyczne,

• kolorowe – intensywne, neony, kontrastujące z typem urody

Blondynki – osoby o jasnej cerze i włosach, są ciepłe jak zimne/chłodne blondynki, niebiesko, zielone i szarookie. Tutaj pasują pomadki pastelowe, delikatne, odcienie cieliste i bardzo jasne. Wybierając pomadkę nude, lepiej oszczędzić na mocnym makijażu oka. Wystarczą tutaj wytuszowane rzęsy i kreska. Kolory pasujące najbardziej to: piaskowy, złoty, pudrowy róż i beżowy. Pomadki czerwone: przy delikatnym makijażu, czerwona pomadka będzie bardzo intensywna. Dlatego warto wybrać czerwień arbuzowa czy truskawkowa. Rudowłose –rudość i ciepła cera, piegi i jasna tęczówka oka to bardzo charakterystyczny typ urody, dla którego pasują jak najbardziej ciepłe pomadki. Pomadki nude mające wyraźny ale i ciepły kolor wyglądają naturalnie. Tutaj pasują odcienie koralu, szampana. Czerwone zdecydowanie ciepłe i z nutą brązu: ceglaste, kasztanowe, pomidorowe. Pomadki kolorowe: odcienie rdzawe, fuksja, dyniowe, koralowe. Szatynki – obejmują odcienie włosów od blondu po brązy, kolorystyka jest bardziej przygaszona i chłodna. Oczy w kolorach zieleni, brązu i szarości. Cera delikatnie różowa, oliwkowa i beżowa.

Pomadki ciemniejsze: nude – brudny róż, kawa z mlekiem; czerwień tutaj najbardziej pasuje klasyczna, z nutą wiśni lub papryki. Brunetki – włosy i oczy ciemne, cera śniada. Pasujące kolory to wyraziste i ciemne. Bardzo pasują brunetkom pomadki nude w odcieniu kawy, czekolady. Czerwień może być ciemna i wyrazista: burgundy, bordo i rubin.

5 stars – based on 128 reviews

Popularne artykuły:

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Do góry