zakupy przez internet
Manicure hybrydowy

Czym właściwie jest manicure hybrydowy?

To połączenie klasycznego lakieru do paznokci żelem, który utwardzany za pomocą lampy UV lub LED. Nakładanie takiego lakieru jest bardzo podobne do klasycznego manicure, różnica jest taka że każdą warstwę lakieru hybrydowego utwardza się w lampie UV lub LED. Manicure hybrydowy jest odporny na na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Taki zabieg jest trwały: utrzymuje się do 21 dni, zachowuj intensywność koloru i połysk.

Gdzie kupować lakiery hybrydowe?
Lakiery hybrydowe można kupić w profesjonalnych sklepach lub w sklepach internetowych. Wadą kupowania przez internet jest fakt, że ekran nigdy nie odda prawdziwego koloru ani konsystencji lakieru.

Lakiery hybrydowe – cena i jakość
Dobre lakiery hybrydowe są drogie, ponieważ długo trzymają się na płytce paznokcia, a mała buteleczka starcza na długi czas. Wybierając lakier hybrydowy można śmiało kierować się zasadą, że im droższe tym lepsze.

Tak więc jeśli ktoś jest fanką manicure hybrydowego, albo chcą go wypróbować na własnej skórze, warto przygotować się na wydatek kilkudziesięciu złotych za jedną buteleczkę lakieru, ale za to efekt będzie piękny i na długo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne artykuły:

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Do góry